Біржу Polymarket розкритикували через суперечку, пов’язану з продажем біткоїнів Strategy

Популярна біржа прогнозів «Полімаркет» зіштовхнулась із різкою критикою через рішення щодо ринку про продаж електронної валюти організацією Strategy до кінця весни поточного року. Позиція 2 рази закривалась із варіантом «Ні» і кожного разу його оскаржували.

Відомо, що 1-го червня 2026 р. Strategy подала в Комісію по цінним паперам і біржам США (скорочено SEC) документ під назвою форма-8, в якому було заявлено про продаж 32 біткоїнів за останній травневий тиждень. Це спричинило додатковий тиск на активи та посилило корекцію.

В той час ринок на платформі Polymarket закрився через скінчення крайнього терміну – 31.05.2026 р.. Проте, ті, хто мали контракти «Так» дане рішення оскаржили, бо продажі фактично відбулись до початку червня. Трохи згодом мала місце ще одна спроба закриття ринку з результатом «Ні», проте, й вона не дала результату.

Читайте також: Tether запустить національний стейблкоїн Грузії